PRVNÍ HOUSLE / FIRST VIOLINS

Jakub Sedláček – koncertní mistr, vedoucí skupiny / Concertmaster

Tatiana Skalková – zástupce koncertního mistra / Assistant Concertmaster

Ai Furukawa

Sri Gopal Diaz Martinez

Jan Mikeš

Tereza Přidalová

Ludmila Řezníčková

Alexej Saakjan

Jitka Váňová

Yui Yoshimoto

 

DRUHÉ HOUSLE / SECOND VIOLINS

Lenka Šimandlová – vedoucí skupiny / Principal

Alina Hlavatá – zástupce vedoucího skupiny / Assistant Principal

Lukáš Beran

Ondřej Hanousek

Greti Kalčeva

Marta Mazáčková

Gabriela Sochová

VIOLY / VIOLAS

Miljo Milev – vedoucí skupiny /  Principal

Matúš Vaňuga – zástupce vedoucího skupiny / Assistant Principal

Yana Jantošová

Jakub Macháček

Iveta Pástorová

 

VIOLONCELLA / CELLOS

Martin Ondráček – koncertní mistr, vedoucí skupiny / Concertmaster, Principal

Natalia Rothbauerová – zástupce koncertního mistra / Assistant Concertmaster

Petr Pitra – zástupce koncertního mistra / Assistant Concertmaster

Hana Janoušková

Pavel Klvač

Eva Kubíková

Miloš Macháček

Eva Vydrová

KONTRABASY / DOUBLE-BASSES

Jan Jirmásek – vedoucí skupiny / Principal

Matthew Weber – zástupce vedoucího skupiny / Assistant Principal

Eri Ishikawa

Tomáš Novák

Emi Tsukamoto

FLÉTNY / FLUTES

Michaela Petrová – vedoucí skupiny / Principal

Gabriela Dundová – zástupce vedoucího skupiny / Assistant Principal

Jana Vildová – zástupce vedoucího skupiny Assistant Principal

Jana Zeráková

Zdeňka Sýkorová

Michaela Želibabková

HOBOJE / OBOES

Martin Petr – vedoucí skupiny / Principal

Radka Ondráčková – zástupce vedoucího skupiny / Assistant Principal

Pavel Korbička

KLARINETY / CLARINETS

Lukáš Böhm – vedoucí skupiny / Assistant Principal

Veronika Hofmanová –  zástupce vedoucího skupiny /Assistant Principal

Jiří Mazáček

FAGOTY / BASSOONS

Marek Rothbauer – vedoucí skupiny / Principal

Jakub Skramlík –  zástupce vedoucího skupiny / Assistant Principal

Robert Hacker

LESNÍ ROHY / HORNS

Aleš Janoušek – vedoucí skupiny /  Principal

Tomáš Kolář –zástupce vedoucího skupiny /  Assistant Principal

Petra Meierová

Patricie Šmídová

Kenshiro Uehara

TRUMPETY / TRUMPETS

Miroslav Smrčka – vedoucí skupiny / Principal

Miroslav Fejfar  – zástupce vedoucího skupiny / Assistant Principal

 Jan Čížek

POZOUNY / TROMBONES

František Vincúr – vedoucí skupiny / Principal

Zdeněk Krám  – zástupce vedoucího skupiny / Assistant Principal

Radek Buňát

Jan Vacula

BICÍ / PERCUSSIONS

Jiří Černý –  vedoucí skupiny / Principal

Vitalij Karas –  zástupce vedoucího skupiny / Assistant Principal

Daniel Pitra

HARFA / HARP

Zdislava Melicharová