Pro pořadatele

Vážení příznivci kvalitní hudby,

rádi bych Vám představili širokou nabídku Karlovarského symfonického orchestru, který pro Vás může zajistit celou škálu jedinečných hudebních vystoupení. Nabízíme Vám nejrůznější komorní uskupení, pro letní sezónu oblíbené koncerty promenádní až po dramaturgicky vysoce ceněné projekty symfonického orchestru.

Image

Kontakt

Naši nabídku můžeme upravit individuálně dle Vašich představ.
V případě zájmu o bližší informace nebo objednávky nás, prosím, kontaktujte přímo:

Karlovarský symfonický orchestr, p.o.
Husovo nám. 2, 360 01 Karlovy Vary
Produkce: Vlasta Vodičková
Tel.: 777 744 896

Ceny za jednotlivá vystoupení závisí na počtu hráčů i vybrané dramaturgii.
Rádi Vám nezávazně zašleme finální cenu po konkrétní specifikaci poptávky.

Výběr z naší nabídky...

Symfonické koncerty

Ke každé příležitosti se hodí jiná hudba. V našem repertoáru je tak zahrnuto nepřeberné množství symfonických děl. A pokud nebudete vědět, která skladba by se hodila právě Vám, rádi Vám sestavíme dramaturgii koncertu přímo na míru.

Sinael - jazzová symfonie

Jazzový pianista, skladatel jazzové, vážné a scénické hudby a dirigent Kryštof Marek napsal originální kompozici Sinael - Jazz Symphony „na tělo šitou Karlovarskému symfonickému orchestru“ a jazzovému oktetu Karlovarský Repre Band. Skladba je vynikajícím příkladem vrcholné kvality současné hudby, která kříží žánry napříč hudebním spektrem, s velmi originálním propojením obou těles vynikající úrovně. Premiéra symfonie Sinael v plném obsazení se odehrála v Karlových Varech v květnu 2012 při zahájení lázeňské sezóny. Skladbu nahrál KSO na CD.

Kolonádní koncerty

Procházky po kolonádě, městem či rozkvetlým parkem za zvuků malebné hudby zkrátka k turistickému životu patří. Zpestřete svým hostům procházky právě kolonádní hudbou Karlovarského symfonického orchestru! Připravíme Vám nejvhodnější dramaturgii i cenově přijatelnou nabídku pro celou letní sezonu.

Festival Dvořákův karlovarský podzim

Karlovarský symfonický orchestr se hrdě hlásí ke jménu jednoho z nejvýznamnějších hudebních skladatelů všech dob Antonína Dvořáka, který je s Karlovými Vary nezapomenutelně spjat, a to nejen světoznámou kontinentální premiérou „Novosvětské symfonie“. Festival Dvořákův karlovarský podzim je nejstarším hudebním festivalem v Karlových Varech, vznikl již v roce 1959. Návštěvníci se mohou těšit na hudební produkce mnohých žánrů i bohatý doprovodný program. Festivalem zkrátka ožívá celé město.

Výchovné koncerty

Program (60 minut) pro mateřské a základní školy (zacílený na věk dětí) s živou hudbou a se zábavnými moderátorskými vstupy, které dokáží děti strhnout do děje. Poutavou interaktivní formou představí moderátor dětem hudební svět. Cílem programu je zabavit děti, představit jim jednotlivé hudební nástroje a začít v nich budovat vztah k hudbě.