Partneři

Za trvalou přízeň a podporu děkujeme zřizovateli Statutárnímu městu Karlovy Vary, Karlovarskému kraji a Ministerstvu kultury České republiky. Vřelé poděkování patří také všem našim podporovatelům z řad organizací i jednotlivců. Díky Vaší pomoci můžeme odvádět maximální výkony a přinášet obyvatelům i návštěvníkům města Karlovy Vary stále nové a jedinečné hudební zážitky.

Image
Image

Grandhotel Ambassador

Architektonický skvost vídeňských architektů Ferdinanda Fellnera a Hermanna Helmera z roku 1901 s bohatou historií se pyšní nádhernými bohatě zdobenými prostorami, veselými venkovními freskami, komfortním ubytováním, vysokým standardem služeb a stravování a v neposlední řadě kvalitními léčebnými službami.

Secesní nárožní budova hotelu poskytuje hostům prvotřídní  ubytování v 83 pokojích třídy ****Superior s kompletně zařízeným balneoprovozem, wellness centrem a vlastním parkovištěm. | www.grandhotel-ambassador.cz

Image

Grandhotel Pupp

Na rozkvětu Grandhotelu Pupp jsou podepsána slavná jména – vídeňští architekti Fellner a Helmer, Alfons Mucha a dokonce šest generací Puppů. Každý pokoj si díky unikátní architektuře hotelu zachovává svůj osobitý vzhled. Hotel poskytuje hostům prvotřídní  ubytování v 228 pokojích třídy ****Superior s kompletně zařízeným balneoprovozem, wellness centrem a vlastním parkovištěm. | www.pupp.cz

 

Image

Windsor Spa Hotel

Historie komplexu Windsor dodnes známého pod názvem Lázně III sahá  do 19. století.    Lázeňská budova ve stylu anglické neogotiky byla postavena v roce 1866 podle projektu  stavitelů L. Rennera, Gustava Haina a Eduarda Labitzkyho. Pro svůj stavebně-historický a kulturní význam jsou Lázně III zařazeny mezi státem chráněné památky. Čtyřhvězdičkový hotel Windsor nabízí komfortně vybavené pokoje typu standard, superior a suite. | www.windsor.cz

Image

Becherovka

Becherovka je vynikající, tradiční a vysoce kvalitní bylinný likér. Je 100% přírodním produktem bez jakýchkoliv chemických konzervačních látek, umělých barviv a emulgátorů. Vyrábí se z proslulé karlovarské vody, vysoce kvalitního lihu, přírodního cukru a z velmi specifické a harmonické směsi více než 20 druhů bylinek dovážených z celého světa. Společnost již čtvrtým rokem podporuje hudební festival Dvořákův karlovarský podzim.

Image

Imperial Karlovy Vary a. s.

Společnost Imperial Karlovy Vary patří mezi pět nejúspěšnějších poskytovatelů komplexní lázeňské péče v České republice. Od roku 1992 ji provozuje ve svých nestátních zdravotnických zařízeních, v hotelu Imperial****Superior a Spa Resortu Sanssouci****.

Image

ASTORIA Hotel & Medical Spa

ASTORIA Hotel & Medical Spa má v Karlových Varech zcela unikátní polohu. Nachází se v historickém centru lázeňského území přímo naproti Mlýnské kolonádě s léčivými minerálními prameny, v blízkosti dalších kolonád, hlavních pamětihodností a zajímavostí našeho malebného města. Pro Váš pobyt nenajdete lepší místo. ASTORIA Hotel & Medical Spa disponuje 142 pokoji v pěti budovách propojených v komplex Astoria a 300 metrů vzdálené depandance Art Deco WOLKER. Všechny budovy se nacházejí v městské památkové zóně, Art Deco WOLKER je navíc nemovitou kulturní památkou.

Navazujeme na tradici karlovarského léčebného lázeňství z počátku 20. století, léčíme a pomáháme upevňovat zdraví našich hostů. Základem léčby je vřídelní minerální voda, kterou přivádíme přímo do našeho balneoprovozu.

Image

Vodakva

Hlavní partner pořadů pro děti a mládež

Akciová společnost Vodárny a kanalizace Karlovy Vary (dále jen Vodakva) vznikla po privatizaci státního podniku 1. 1. 1994. Její tradice však sahá až do roku 1882, kdy byl založen první karlovarský městský vodárenský podnik. Společnost od svého založení značně rozšířila působnost v regionu. V současnosti zajišťuje na základě smlouvy provozování, údržbu, obnovu a také rozvoj zařízení pro zásobování pitnou vodou, odkanalizování a čistění odpadních vod pro více než 90 měst a obcí z Karlovarského, Plzeňského, Ústeckého a Středočeského kraje, z nichž většina jsou členy Vodohospodářského sdružení obcí západních Čech. | www.vodakva.cz

Image

Olympic Palace

Luxury SPA hotel Olympic Palace je spa & wellness hotel s jedinečnou rodinnou atmosférou a luxusní úrovní lázeňských i hotelových služeb. Hotel má za sebou více než stoletou historii.

Image

Hotel Thermal a. s.

Červený koberec pokládáme pouze jednou ročně, to ale nemění nic na tom, že se u nás budete cítit jako hvězda, kdykoli k nám zavítáte.

Hotel Thermal nabízí desítky služeb pod jednou střechou. V unikátním brutalistním komplexu najdete wellness centrum, lázně, restaurace, bary, bazén i konferenční prostory. Hotel má kapacitu více než 500 lůžek. Každoročně hostí hvězdy stříbrného plátna a projekce Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. I když k nám zavítáte jen jednou, pamatovat si to budete už napořád. Namíchejte si nejstarší český koktejl Beton a vychutnejte si výhled z nejvyšších pater hotelu Thermal. Můžete zůstat na víkend i déle, přesto vám nebude nic chybět. Pokoj nabízí velkorysé úložné prostory, pracovní stůl i pohodlná křesla podle návrhu architektů Machoninových. Relaxovat můžete v Thermal Wellness, do kterého máte volný vstup.

Image

Hotel Prezident

Luxury Spa & Wellness hotel Prezident je nově vystavěný čtyřhvězdičkový designový hotel v samém srdci Karlových Varů, v Moravské ulici, vzdálený pouze 100 metrů od Vřídla. Díky skvělé poloze mají hosté na dosah ruky veškeré léčivé minerální prameny i památky Karlových Varů. | www.hotelprezident.cz

Image

Hotel Růže****

Hotel Růže**** se nachází v centru Karlových Varů, 100 m od Mlýnské kolonády.Hotel nabízí ubytování ve 44 dvoulůžkových, 8 jednolůžkových pokojích s možností přistýlky a dvou luxusních rodinných apartmánech. Všechny pokoje jsou komfortně zařízeny a z většiny z nich je překrásný výhled na lázeňskou kolonádu. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou nebo vanou, satelitní televizí, telefonem s přímou linkou, trezorem, ledničkou, minibarem a část pokojů má i klimatizaci.Mezi službami hotelu najdete recepci 24/7, výtah, restauraci s letní terasou, balneo (s vlastními procedurami), wi-fi a hotelové parkoviště. V hotelu se nachází restaurace s letní předzahrádkou, kde si můžete vychutnat po celý den nejrůznější pokrmy tradiční české a mezinárodní kuchyně.

Image

W & P EURONOVA s. r. o.

Posláním spol. W & P,  která je členem mediální skupiny EURONOVA GROUP je zajišťování širokého portfolia v oblasti mediálních služeb. Nabízí přípravu a zpracování integrované kampaně. Připraví Vám komplexní a propojenou nabídku pro realizaci reklamních kampaní, a to díky celoplošnému zásahu cílových skupin klientů v celé České republice.

Image

Dopravní podnik Karlovy Vary, a. s.

Hlavním posláním Dopravního podniku Karlovy Vary, a.s. je zajišťování městské hromadné dopravy v Karlových Varech a do přilehlých obcí. V denním provozu je 19 linek MHD a v noci jezdí 2 linky. Více než 80% spojů je zajišťováno nízkopodlažními autobusy, kde je možno přepravovat i invalidní vozíky. Polovina autobusů je poháněna stlačeným zemním plynem.

Image

Parkhotel Richmond

Parkhotel Richmond se pyšní historií starší 160 let. Nachází se v klidné části Karlových Varů, na břehu řeky Teplé, obklopený stylovým anglickým parkem. V tomto parku je umístěna originální japonská meditační zahrada a překrásný pavilónek s vlastním pramenem, nazvaným Štěpánka.

Image

Karlovy VARY REGION CARD


Vítejte v Karlovarském kraji - kraji, který si Vás podmaní nejen neopakovatelnou lázeňskou atmosférou, ale také cennými historickými památkami, turistickými zajímavostmi či jedinečností svých přírodních krás.

Prostřednictvím Karlovy VARY REGION CARD máte při svém pobytu možnost výhodně navštívit, zažít a užít vše podstatné a důležité, co vám Karlovarský kraj nabízí.

Image

Kudy z nudy

Pod názvem Kudy z nudy naleznete projekt České centrály cestovního ruchu – CzechTourism, jehož cílem je podpora domácího cestovního ruchu. Kudy z nudy nabízí komplexní nabídku pro každého cestovatele.

Lidé se tu mohou inspirovat tipy na výlety po celém Česku, které uspokojí rodiny s dětmi, party mladých lidí, romantiky i velké sportovní fajnšmekry. Zároveň je to jeden z hlavních nástrojů, kterým agentura CzechTourism zdarma pomáhá podnikatelům v propagaci jejich nabídek. V sezoně stránky zaznamenávají měsíčně až 2 miliony návštěv. Projekt se může pochlubit také svou fanouškovskou verzí na Facebooku, kde si cestovatelé vzájemně sdílí zajímavosti a novinky z webu. | www.kudyznudy.cz

Image

Hair Design MOSKEVSKÁ

Když toužíte po božských vlasech

Salon Hair Design Moskevská je dámské, pánské a dětské kadeřnictví poskytující profesionální vlasovou péči světové značky L´oréal Professionnel a luxusní řady Kérastase pro ty nejnáročnější klienty. Pro ten nejlepší výsledek při zesvětlování a tónování vlasů používáme jako alternativu technologii Blond Me - Schwarzkopf. Na své si u nás přijdou i pánové, kterým nabízíme pánské holičství s profesionální péčí o vous italské značky Proraso.

Image

Správa přírodních léčivých zdrojů a kolonád

SPLZaK, správa přírodních léčivých zdrojů a kolonád, je příspěvkovou organizací města Karlovy Vary.
Stará se o podzemní zdroje minerálních vod a kolonády v Karlových Varech, a navazuje tak na tradici Pramenného úřadu v Karlových Varech.Vřídelní vodu z odebírají lázeňské hotely a zařízení z celého města. Dalších 14 pramenů prýští na kolonádách.
Pod správu SPLZaK spadají 4 kolonády (Vřídelní, Mlýnská, Tržní, Sadová) a další prostory s jímáním pramenů jako např. pavilon Sadového pramene, Štěpánčin pramen či pramen Železnatý.
Kolonády byly a jsou budovány za účelem klidných procházek spojených s pitím termální vody, chráněných před nepřízní počasí. Jsou centrem setkávání lidí na čerstvém vzduchu a za pohybu, který řada lázeňských lékařů vyzdvihovala již v minulosti a činí tak dodnes.