ŠÉFDIRIGENT | CHIEF CONDUCTOR

Jan Kučera

PRVNÍ HOUSLE | FIRST VIOLINS

Jakub Sedláček – koncertní mistr, vedoucí skupiny | Concertmaster

Tatiana Skalková – zástupce koncertního mistra | Assistant Concertmaster

Ai Furukawa

Sri Gopal Diaz Martinez

Jan Mikeš

Ondřej Novák

Ludmila Řezníčková

Alexej Saakjan

Jitka Váňová

Yui Yoshimoto

 

DRUHÉ HOUSLE | SECOND VIOLINS

Lenka Šimandlová – vedoucí skupiny | Principal

Alina Hlavatá - zástupce vedoucího skupiny | Assistant Principal

Lukáš Beran

Ondřej Hanousek

Greti Kalčeva

Marta Mazáčková

Gabriela Sochová

VIOLY | VIOLAS

Miljo Milev – vedoucí skupiny | Principal

Matúš Vaňuga – zástupce vedoucího skupiny | Assistant Principal

Yana Jantošová

Iveta Pástorová

Alena Zbuzková

VIOLONCELLA | CELLOS

Martin Ondráček – koncertní mistr, vedoucí skupiny | Concertmaster, Principal

Natalia Rothbauerová – zástupce koncertního mistra | Assistant Concertmaster

Petr Pitra – zástupce koncertního mistra | Assistant Concertmaster

Hana Janoušková

Pavel Klvač

Eva Kubíková

Miloš Macháček

Eva Vydrová

KONTRABASY | DOUBLE-BASSES

Jan Jirmásek – vedoucí skupiny | Principal

Matthew Weber – zástupce vedoucího skupiny | Assistant Principal

Eri Ishikawa

Tomáš Novák

Emi Tsukamoto

FLÉTNY | FLUTES

Michaela Petrová – vedoucí skupiny | Principal

Gabriela Dundová – zástupce vedoucího skupiny | Assistant Principal

Jana Vildová– zástupce vedoucího skupiny | Assistant Principal

Jana Zeráková

Zdeňka Sýkorová

Michaela Želibabková

HOBOJE | OBOES

Martin Petr – vedoucí skupiny | Principal

Radka Ondráčková – zástupce vedoucího skupiny | Assistant Principal

Pavel Korbička

KLARINETY | CLARINETS

Lukáš Böhm – Vedoucího skupiny | Assistant Principal

Veronika Hofmanová – zástupce vedoucího skupiny | Assistant Principal

Jiří Mazáček

FAGOTY | BASSOONS

Marek Rothbauer – vedoucí skupiny | Principal

Jakub Skramlík – zástupce vedoucího skupiny | Assistant Principal

Robert Hacker

LESNÍ ROHY | HORNS

Aleš Janoušek – vedoucí skupiny | Principal

Tomáš Kolář – zástupce vedoucího skupiny | Assistant Principal

Petra Meierová

Patricie Šmídová

Kenshiro Uehara

TRUBKY | TRUMPETS

Miroslav Smrčka – vedoucí skupiny | Principal

Jan Čížek – zástupce vedoucího skupiny | Assistant Principal

POZOUNY | TROMBONES

František Vincúr - vedoucí skupiny | Principal

Zdeněk Krám  - zástupce vedoucího skupiny | Assistant Principal

Radek Buňát

Jan Vacula

BICÍ | PERCUSSIONS

Jiří Černý – vedoucí skupiny | Principal

Vitalij Karas – zástupce vedoucího skupiny | Assistant Principal

Daniel Pitra

HARFA | HARP

Zdislava Melicharová